Ana Sayfa / Blog / Çok Dikkat ve Profesyonellik Gerektiren Piyano Taşıma Hizmeti

Çok Dikkat ve Profesyonellik Gerektiren Piyano Taşıma Hizmeti

Depo denildiğinde belirli bir zaman dilimine kadar insanların ilk aklına gelen şey evlerinde veya iş yerlerinde kullanılmayan araç gereçlerinin bir tarafa tıkılıp kalmasından ibaretti. Her sektörün teknolojiyle ve bilimle geliştiği gibi kullandığımız kelimelerde bir anlamda hayatımızda anlam bulmaya başladığını hiç birimiz inkar edemeyiz.

Artık hayatımızda profesyonellik tam anlamıyla yer etmiş durumda. Depo evlerimizde hala kullanılmayan eşyalarımızın saklanacağı yer olarak görülse de şirketler bazında üretim ortamına ve tüketim merkezlerine dağıtımına kadar hatta  elimize ulaşıncaya kadar güvenli ve sağlıklı kalmasında rol oynayan  faaliyetler dizisinde stratejik duruma sahip noktadadır.

Depo taşımacılık bunun için ayrı bir öneme sahiptir. Yurt içinde depo taşımacılığı birçok nakliye hizmetlerine göre çok fazla taşıma talebi olmamasıyla birlikte depo taşımacılığını yapan az sayıda firma bulunmaktadır. Sektör anlamında faaliyet alanı bir hayli geniş olmakla birlikte örnek verecek olursak. Kurumsal anlamda fabrika taşımacılığı, hastane taşımacılığı, banka taşımacılığı gibi örneklerle sıralayabiliriz. Bunun yanı sıra mağaza taşımacılığı, iş yeri taşımacılığı daha çok şahıs içeren hizmetlerde verilmektedir.

Birbirinden farklı sektörlere hitap edilmesinden dolayı fiyat aralığını hesaplama durumu değişkenlik gösterebilir. İş yerinize veya fabrikanıza göndereceğimiz ekspertiz elemanı tarafından taşınmasını istediğiniz eşyalarınızın kaplayacağı alan size önereceğimiz koruma yöntemlerinin tercihi ve eleman sayısına göre fiyatlandırılır. Kullanmakta olduğumuz ekipmanında fiyat konusunda etkisi olacaktır.

Depo Nakliyat, Depo Nakliyesi, Depo Taşımacılığı adına ne derseniz deyin bizim için işten çok bir görev anlam ifade eder.

Piyano Taşıma – En Çok Dikkat İsteyen Taşıma İşlemi

İstanbul piyano taşımacılık - Emsa piyano taşıma

Piyano Taşıma işlemi özel eğitimli ekip ve özel ekipmanla mümkündür.

Olası tahribatta maddi kaybınız yüksek olabilir o nedenden ötürü Piyano Taşıma özenle, doğru ekip ve ekipmanlarla mümkündür.
Olası darbelere dayanıklı ekipmanlar sayesinde

  • Tel Kopması
  • Çizilmeler
  • Rezonans Tahtasında Tahribat
  • Çatlaklar

Gibi hasarlardan kurtulmuş olursunuz.

Gözünüz gibi baktığınız Piyanonuz için taşıma ve nakliyat işlemi bizler için sizin piyanonuza verdiğiniz değer kadar önemlidir.

Piyano Taşıma işlemi bizim için en önemli taşıma işlemidir.

Piyano Taşıma işlemini özel ekipman ve eğitimli ekip ile sorunsuz şekilde nakliyesini gerçekleştireceğimize emin olabilirsiniz.
Piyano klavyeli ve telli bir müzik aletidir. Melodi ve armoninin çalınmasını sağlamasından dolayı en zengin müzik aletlerinden kabul edilir. Tarihçesi bir hayli eskiye dayanmasıyla birlikte İtalya ve Almanya gibi ülkelerde geliştirilmeye devam edilmiştir. Bugünlerde olduğu gibi dünyaca ünlü orkestralarda profesyonel şekilde müzik icra edildiği gibi evimizde de amatör müzisyenlik veya hobi olarak tercih edilen ve birçok kişinin ilgisini çeken  çalgılardan olan piyano Türkiye’de de bir hayli kullanılmaktadır.

Piyano oldukça pahalı bir müzik aletidir. Hatta en pahalı müzik aleti bile diyebiliriz. Ahşap kasa üzerine kurulu olan piyano hassas bir yapıya sahiptir. Bu sebepten piyano taşıma sırasında oldukça dikkatli olunup titiz bir şekilde bu işlemi gerçekleştirmeniz gerekir.
Piyano taşımacılık işlemini profesyonel şekilde gerçekleştiren tecrübeli ekip arkadaşlarımızla uzun yıllardır sizlere bu hizmeti vermekteyiz. Piyanolar çeşitlerine göre 130 ile 450 kg aralığında değişen oldukça ağır müzik aleti olduklarından  piyano taşımacılığı  doğru ekipman ile yapılmalıdır. Piyanonuzun zarar görmemesi açısından bulunduğu yerden taşınacağı yere kadar lift, vinç, kızak, askı, makaslı trans palet gibi ekipmanlar alanın ölçümü de baz alınarak tercih edilip doğru şekilde kullanılır. Bu sayede piyanonuzda tel kopması, çizilme, düşüp kırılması veya çatlama gibi kazaları da ortadan kaldırmış oluyoruz. Piyanonuzun sizin için ne kadar değerli olduğunun farkındayız piyano taşımacılığında gözünüz kapalı bize güvenebileceğinizden emin olabilirsiniz.

Piyano taşıma firmaları arasında  İstanbul ve çevresinde uzun yıllardır verdiğimiz hizmete ve tecrübemize güvenerek sizlerin yanınızdayız.

Piyano taşıma ücretleri taşınacak yer kullanılan ekip ve ekipman doğrultusunda öncesinden hesaplanarak bilgisi verilmektedir.
Emsa nakliyat piyano nakliye şirketi olarak parmaklarınızın ucundan çıkacak yeni eserleriniz için keyifli ve başarılı nice yıllar diler taşınacak ve size daha iyi gelecek yerlerde tekrar yanınızda olmak isteriz.

Piyano Taşıması Yaptığımız Piyano Çeşitleri

  • Kuyruklu Piyano
  • Pnömatik Piyano
  • Duvar (Konsol) Piyanosu
  • Elektro Piyano
  • Prepared (Hazırlanmış) Piyano
  • Mekanik Piyano

Taşımacılığın Farklı Bir Boyutu – Kasa Taşıma

Para kasası taşımacılık - Emsa piyano taşımacılık

Taşımacılık sektörü günümüzde artık bir hayli yaygınlaşmış olup, hayatımızın her alanında da bizlere fazlasıyla kolaylık sağlamaktadır. Bunlardan bir tanesi de kasa taşımacılığıdır. Kasa taşımacılık dikkat, özveri ve hassasiyet gerektiren iş koludur.

Kasa taşıma İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirler de kasa taşıma şirketleri veya kasa taşıma firmaları tarafından uygulanmaktadır.
Şahıs veya ticari faaliyet yürüten insanların paralarını güvenle sakladıkları para kasalarının boyutları ve ağırlıklarından dolayı herhangi bir yer değiştirme veya taşınma esnasında profesyonel yardım almaları gerekmektedir. Özellikle ticari faaliyet yürüten firmaların para kasalarının ağırlıkları 450 ile 1250 kg arasında değişmektedir. Para kasalarının taşınma esnasında öncelikle kendi güvenliğiniz esas alınarak hareket edilmelidir. İnsan gücünün yanı sıra bu iş için hazırlanmış taşıma gereçleri kullanılmalıdır. Bu davranış hem bu işlemi gerçekleştiren insanın zarar görmemesini hem de para kasanızın zarar görmeden. Güvenli bir şekilde taşınmasında risk almayacağınız anlamına gelir.

Kasa Nakliyesi

EMSA Piyano Taşıma Olarak bu sektörde uzman ekibimizle gerekli tüm ekipman ve tecrübeye sahip şekilde müşteri memnuniyetini, güvenilirliği kendimize ilke edinmiş  bir firma olarak hizmet vermekteyiz.

Yüksek teknolojiye sahip kasa taşıma aracı, kasa taşıma aparatı, kasa taşıma çantası gibi malzemeler kullanarak taşınacak olan ürününüzün nakliye esnasında çizilme, kırılma  gibi zarar görme durumlarını yüzde yüz olarak ortadan kaldırmış oluyoruz.

Para kasası taşımacılığı yükün ağırlığından dolayı nakliye aracına sevki sırasında çalışma alanı müsait ise para kasanız asansörlü vinç sistemi kullanılarak nakliye aracına ulaştırılır. Çalışma alanı buna uygun olmayan yerlerde ise para kasanız halatlar ve kızak yardımıyla nakliye aracına yüklenir.

Nakliye aracına yüklenen para kasalarınız taşınmasını istediğiniz bölgeye güvenle ulaştırılır ve aynı şekilde istediğiniz herhangi bir yere tekrar yerleştirilir.

Ofis Taşımada Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir

Ofis taşımacılık - Emsa piyano taşımacılık

Ofis taşıma firmaları arasında öncü bir duruş sergileyen Emsa Nakliyat olarak ofisinizin hızlı ve güvenli şekilde taşınmasında siz sevgili müşterilerimizin daima yanınızdayız. Hayatımızda birçok alan da değişiklik yapmamamız gerekebiliyor. Fakat bu değişiklikleri her zaman kendimize faydalı olacak şekilde icra etmemiz hepimizin olmazsa olmazı. İş alanlarında yapılan değişiklikler arasında taşınma bunların başında gelir. Zamanımızı geçirdiğimiz iş yerlerimiz, ofislerimiz nitekim ikinci evimiz gibi görülebilir. Yeri geldiğinde evimizden daha çok vakit geçirdiğimiz yaşama alanımızdır. Ve bizim için çok büyük bir öneme sahiptir.

Ofisimizi büyüme, küçülme veya herhangi bir sebepten ötürü farklı bir mekana taşımamız gerekebilir. Ofis taşınması birçok nakliye işleminin yanı sıra daha hızlı şekilde yapılmalıdır. Bunun için birçok etken sıralayabilir. Fakat bunun en başında gelen faktör zaman işlerimizi erteleme gibi durumlar bizleri maddi ve manevi kayba uğratabilir.

Ofis taşıma her ne kadar zahmetli bir iş gibi gözükse de biz bu durumu sizin için örnek verecek olursak dizüstü bilgisayarınızı bir masadan başka bir masaya taşımanız kadar kolaylaştırıyoruz. Çünkü işimizi çok iyi biliyor ve yıllardır gerçekleştiriyoruz. Ofis taşımacılığında küçük gibi görünen bir ofisin bile taşıma esnasında mobilyalarının sökülmesinden tekrar montajına, dosyalarınızın ve evraklarınızın güvenle taşınmasına, elektronik eşyalarınızın zarar görmeden hedefe ulaştırılmasında titizlik ve hassas bir işçilik gerekmektedir. İnternet üzerinden İstanbul ofis taşımacılığı, ofis taşıma firmaları gibi aramalar yaptığınızda zaten en önde gelen firmalardan biri olduğumuz görülmektedir.

Nakliye işlemi esnasında profesyonel şekilde işlerini gerçekleştiren özel eğitimli iş arkadaşlarımız kendi alanlarında uzman kişilerdir. Emsa nakliyat olarak bu şekilde siz değerli müşterilerimizin bütün istek ve taleplerinize çözüm bulabilmekte ve memnuniyeti en üst seviyede tutmaktayız.

Ofisinizin hızlı ve güvenilir bir şekilde taşınmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz bir yere ayrılmayın ofisinizdeki telefon kadar uzağınızda ve her zaman yanınızdayız. Telefonu yeni ofisinizde kapatmanız dahi mümkün olabilir.

Tıbbi Cihazların Taşınmasında Güvenli Taşıma

https://emsapiyanotasima.com/resimx/S/1658258.jpg

Firmamızın sağlık koşullarını taşıyan her türlü taşıma işine titizlik ve farklı özen göstererek eşya taşımacılığı yapmaktadır. Hastanenin taşınma sırasında ekip şefi personelleri ve taşınacak eşyaların koordinasyonunu sağlar ve kusursuz bir taşımacılık hizmeti gerçekleştirir. Firmamızda çalışan tüm personelimiz alanında son derece uzman kalifiye personellerden oluşmaktadır. Araçlarımız ise her türlü kırılma ve zarar görme tehlikesine karşı güvenli kapalı çelik kasa nakliye araçlarıdır.

Tıbbi cihazlar hastanelerde, poliklinikler ve seyrekte olsa evlerde hasta bakımında kullanılan hassas ve oldukça pahalı cihazlardır. Tıbbi cihazlar taşınırken oldukça dikkatli olunmalı gövde aksanı ve elektronik kısımlarına hiçbir şekilde zarar verilmemelidir.

Tıbbi ve medikal cihazlar oldukça büyük ve ağır cihazlar olduğu için tek parça halinde taşınmaya da bilirler. Emsa nakliyat olarak cihazlarınızın demontaj ve montaj edilmesi konusunda profesyonel tecrübe sahibi çalışanlarımız sayesinde kullanılan ekipmanlarla birlikte cihazlarınız hiçbir zarar görmeden kolaylıkla taşınmaktadır.

Tıbbi cihazlar sevkiyat esnasında bu cihazlar için özel olarak hazırlanmış araçlarımız sayesinde sadece taşınırken değil ulaştırma esnasında da güvendedirler. Tüm tıbbi cihazlar özel olarak ambalajlanır ve bu sayede çizilme, kırılma gibi zarar görme durumları tamamen ortadan kaldırılır.

Emsa nakliyat farklı taşınma işlemleri sırasında müşterilerine verdiği kaliteli ve güvenilir hizmeti sağlık sektöründe de gerçekleştirmeye devam etmektedir. Tıbbi cihazlarınız  gereken tüm özveri ile taşınmasını istediğiniz yerlerine ulaşacaktır.

Çok Dikkat Gerektiren Bir Taşıma Türü – Antika Taşıma

https://emsapiyanotasima.com/resimx/S/5173698.jpg

Antika eşyalar bilindiği üzere en az yüzyıllık yapıtları ve eşyaları kapsamaktadır. Antikalar tanınmış ünlü kişilere veya tarihsel bir döneme ilişkin olabileceği gibi iyi muhafaza edilmiş eşyalarda olabilir. Bu yüzden maddi ve manevi değerleri oldukça yüksektir.
Antika eşyalarla hayatımızda boyunca sergi alanlarında, müzelerde hatta evlerimizde görülebilir. Antika eşya tutkunları tüm Dünyada’ da bir hayli fazladır. Bu eşyalara sahip olabilmek için müzayedeler de yapılmaktadır. Birçok farklı milletin yaşadığı ülkemizde antika eşyalar ve yapıtlar konusunda konuda bir hayli zengindir. Ve antika eşyaları evlerinde hatta iş yerlerinde dahi saklayan veya kullanan birçok kişi bulunmaktadır.

Antika eşya taşımacılığı maddi ve manevi değerlerinin ölçülemeyeceği eşyalarında aralarında bulunduğundan bütün taşıma işlemlerinin belki de en dikkat edilmesi gereken nakliye işidir. Antika eşya taşımacılığı birçok nakliye firmasının yaptığı iş olsa dahi insanların bu konuda daha ince eleyip sık dokuduğu ve seçici oldukları bir iştir. Bir daha getiremeyeceğiniz ve değerlerini tamamen kaybedecek antika eşyalarınız oldukça hassas ve itina ile taşınması şarttır.

Kırılma ihtimali daha yüksek olan vazo gibi antika eşyalar için özel paketler hazırlanıp nakliye işlemi daha güvenli hale getirilmelidir. Emsa nakliyat olarak güvenilir ve tecrübeli ekibimiz sayesinde antika eşya taşımacılığı konusunda profesyonel şekilde hizmet vermekteyiz.

Antika taşımacılığının zor ve yüksek risk içerdiğinin farkındalığını yarattığımız  gibi hassasiyetimiz sayesinde de bugüne kadar siz değerli müşterilerimize herhangi bir maddi veya manevi kayıp yaşatmadığımız  için kendimize ve tecrübemize güveniyoruz.

Bu yazı; Emsapiyanotasima.com sitesindeki yazılardan ve görsellerden derlenerek hazırlanmıştır.

Hakkında Aydın Kaydı

2005 yılından bu yana internet teknolojileri ile ilgili hemen her alana el attıktan sonra son olarak SEO dünyasında kendimi buldum. SEO dünyasını seviyorum :)

Kontrol Ediniz

Şanlıurfa Gazeteciler Derneğinden Yeni Panel

Şanlıurfa Gazeteciler Birliği, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Şanlıurfa Kent Konseyi ve Türkiye Yazarlar Birliği tarafından “Yerel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir