Ana Sayfa / Genel / Üçge Elektronik Yerli Malı Haftasında

Üçge Elektronik Yerli Malı Haftasında

Türkiye Perakende ve Endsütriyel sektörlerinin tanınan, ve ilgili sektörlerin Dijital Dönüşümlerine yön veren kuruluşlardan biri olan ÜÇGE Elektronik A.Ş.
11 – 12 Aralık tarihlerinde WOW Convention Center’da düzenlenecek olan Yerli Market Haftasına Yenilikçi Çözümleri ile katılıyor.

İstanbul Perakendeciler Derneği (PERDER) ve Pin Group tarafından dördüncüsü düzenlenen Yerli Market Haftası; Üretici, Tedarikçi, ve İstanbul PERDER üyesi yerel perakende zincirlerin buluşma noktası olacak.

ÜÇGE Elektronik A.Ş Perakende Cihazları , Teraziler, Elektronik Raf Etiketleri, Paketleme Ciazları, Dilimleyiciler, Et İşleyiciler, Endüstriyel Cihazlar, Paketleme, Tartım & Etiketleme , MAP Kapama ,Checkweigher, Dolum Sistemleri, Endüstriyel Teraziler, ve daha birçok ürünü bünyesinde bulunduran ÜÇGE ELEKTRONİK CİHAZLAR A.Ş’nin sektördeki başarısı, kurumsal itibarı, Türkiye genelindeki güçlü servis ağı ve 1994 yılından beri operasyonel devamlılığı sağlamaktadır. DIGI,MADO, VAKONA, GRUPPO FABBRI, KOMET, WEBOMATIC, LA MİNERVA, NEMESİS gibi global sektörün öncü markaları ile işbirliği yapmaktadır.

Geleceğin Market Teknolojileri

Türkiye’de Perkende sektör gelişimine yön veren ÜÇGE Elektronik A.Ş. Perakende ve Endüstiyel sektörlerinin gelişimini yakından takip ederek yenilikler katıyor. Bu kapsamda kullanılabilcek olan DIGI – Elektronik Raf Etiketleri ile yenilikçi çözümler sunuyor.
Hal Uyumluluk Yasası kullanılıma uygunluk sağlayan etiketler Su Geçirmez özelliği sayesinde Market, Kasap, Şarküteri gibi birçok kullanım alanında yenilik ve tasarruf sağlıyor.

Perakende satış noktalarında ürünü müşteriye konuşturan, bilgilendiren. ürünün adının yanısıra stok ve e-ticaret trendleri gibi özellikleri içeren Elektronik Raf Etiketleri, bu görevinin yanısıra mağaza yönetiminde de verimlilik ve tasarruf sağlar. Fiyat ve içerik değişimlerini hızlı, hatasız ve maliyetsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Raftaki ve kasadaki ürün fiyat farklılıklarından kaynaklı müşteri memnuniyetsizliklerine son verir.

Elektronik Sektör Çözümleri

Perakende ve Endüstriyel alanlarda, sektörel ihtiyaçları “ %100 doğru ürünler, %100 doğru çözümler “ yaklaşımıyla karşılayan ÜÇGE ELEKTRONİK CİHAZLAR A.Ş., ürün portföy ve çeşitliliğini de arttırarak, global pazarda DIGI olarak bilinen, Japon, Teraoka Seiko Co.Ltd. ile Mayıs 2018 itibariyle Türkiye Temsilciliği konusunda anlaşmaya varmıştır. ÜÇGE ELEKTRONİK CİHAZLAR A.Ş., mevcut temsilciliklerinin yanısıra, teknolojik gelişmeler, sektörel ihtiyaç ve taleplerdeki değişimlere bağlı olarak oluşan ihtiyaçları da karşılamak üzere kendini güncelleyen yapısıyla, yeni ürün ve partnerlik çalışmalarına da devam etmektedir.Sektörün teknolojik gelişimini dijital dönüşüm donanımlarını destekleyen ÜÇGE Elektronik aynı zamanda sürdürülebilir yeni perakende için etiket teknolojileri ve yeni nesil Otomatik Streç Makineleri ile sektöre yenilikler sunmaya devam edecektir.

Müşteri memnuniyetini odağına alan bir yaklaşımla, faaliyet gösterdiği alanlarda Lider firma olmayı ilke ve hedef edinmiş olan ÜÇGE ELEKTRONİK CİHAZLAR A.Ş., Güç, Güven, Görkem (ÜÇGE) kavramlarını, gerçekleştirdiği projeleri ve müşterisi olan firmalarla kurduğu güvene dayalı, güçlü bağlarla hayata geçirmektedir.

Hakkında Aydın Kaydı

2005 yılından bu yana internet teknolojileri ile ilgili hemen her alana el attıktan sonra son olarak SEO dünyasında kendimi buldum. SEO dünyasını seviyorum :)

Kontrol Ediniz

Önem Vermemiz Gereken Bir Konu : Dijital İtibar Yönetimi

Dijital dünya hayatımızın merkezine yerleşti. Bu değişimle birlikte dijital itibar yönetimi de önem kazanmaya başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir